NOVOL for Classic Cars

Společnost NOVOL vznikla v r. 1987 a během následujících dekád se přetransformovala z malé společnosti v největšího Polského výrobce barev a laků.

NOVOL nabízí  široký výběr speciálních opravárenských a montážních potřeb pro různá průmyslová odvětví: autoopravárenské výrobky, kompletní dřevěné podlahy, samonivelační směsi pro sportovní zařízení i pro všeobecný průmysl, výrobky pro stavby lodí.

Vysoká kvalitu výrobků je zaručena díky pokročilím technologiím, kontrole výroby a využitím vysoce kvalitního vstupního materiálu od prověřených dodavatelů.

Restaurování „ vetránů „ je výrazně odlišné od oprav moderních vozidel a často  vyžaduje individuální přístup. Proto specialisté firmy vyvinuli zcela novou řadu výrobků Novol for Classic Cars splňující vysoké nároky automobilových nadšenců a restaurátorů. Naše bohaté zkušenosti dokazují výsledky laboratorních testů a technologií, což vedlo Novol k průkopnickému kroku v restaurování klasických automobilů. Výsledkem zavedení prvního skutečně uceleného nátěrového systému založeného na speciálně vyvinutých produktech, určených pro restaurování klasických aut .

Firma NOVOL byla oceněněna za vývoj špičkových produktů řady NOVOL for Classic Cars několika cenami. Na „Auto Nostalgie“ získal NOVOL ocenění v kategorii „Národní debut“ a časopisem „autoEXPERT“ byl oceněn cenou za „Produkt roku 2013“

Novol for Classic Car je řada technologicky vyspělých produktů speciálně vytvořených pro obnovu všech fází procesu, od čištění a antikorozní základové vrstvy, která chrání podvozek, pomocný rám a podběhy, až po hlavní antikorozní ochranu dílů karoserie, přes použití plničů, nátěrů, laků a bezbarvých  laků. Další informace jsou k dispozici na classiccar.novol.pl3. Oficiální obrázky OPEL GT najdete v příloze, níže přikládám krátký popis:

Bučan s.r.o., Purkyňova 1023/23, Plzeň, tel: 374 725 768, info@bucan.cz, www.bucan.cz