Classic jízda s Rádiem Krokodýl 2011

Pro návštěvníky s historickými vozidly je připravena na sobotu i neděli spanilá Classic jízda s Rádiem Krokodýl. Vozidlo a řidič budou mít do areálu vjezd třetí bránou zdarma. Spolujezdci za manipulační poplatek 100 Kč. Brána bude otevřena od 8.30 hodin. Účastníci budou mít vozidla zaparkována na volné ploše A a mohou si prohlédnout jak Classic Show, tak celý Autosalon 2011.
Ve 13 hodin bude odstartována spanilá jízda v koloně kolem brněnské přehrady a dále do centra města Brna. Zde proběhne na náměstí Svobody soutěž s kuličkami o vítězné vozidlo Classic jízdy s Rádiem Krokodýl.
Předpokládaný konec akce bude po 15 hodině.

Na tuto akci není potřeba se přihlásit předem.

Pozor! Vjezd pouze třetí bránou!

S velkou parádou vyjela v sobotu po jedné hodině z brněnského výstaviště kolona 90 automobilů a motocyklů na Classic jízdu s Rádiem Krokodýl. Doprovod tvořila, kromě dvou „krokodýlích speciálů“, také dvě žlutobílá vozidla VB, několik motocyklů s příslušníky VB a navíc pět moderních motocyklů Policie ČR, které zajišťovaly průjezd kolony na křižovatkách. Přes Bystrc a dál po pravém břehu brněnské přehrady automobily projely kolem hradu Veveří až do Kuřimi a zde se obrátily zpět k centru Brna. Na Náměstí svobody pak kolemjdoucí hlasovali o nejkrásnějším vozidle celé kolony. Stal se jím Ford Mustang před nádherným vozem MG.